Haber

Başkan Arda oyunu kullandı

Oylamayı kullandıktan sonra “Bütün hemşehrilerimi demokrasi şölenine davet ediyorum” diyerek vatandaşları oy kullanmaya davet eden Önder Arda, “Güzel günler yakın” dedi.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oy kullandı. Günün erken saatlerinde oy kullanmaya giden Önder Arda, eşi Deniz Arda ile birlikte 2 numaralı sandıkta oy kullandı. 1275 yılında Sabiha Gökçen İlköğretim Okulu’nda kurulmuştur.

Oylamanın ardından kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Halil Arda, “Hemşerilerimi çok güzel bir bahar gününden selamlıyorum. Bugün hem demokrasi adına hem de Anneler Günü olması nedeniyle çok değerli bir gün. Tüm annelerimizin ve kalbinde annelik sevgisi taşıyan tüm kadınların Anneler Günü kutlu olsun. Eşimle birlikte kutsal görevimizi yaptık, 13. Cumhurbaşkanımızı ve milletvekillerimizi seçmek için sandığa gittik, oy kullandık. Yeşil Mahalle’de oturan komşularımızla sohbet ettik, sohbet ettik. Artık ilçemizdeki tüm sandıkları ziyaret edeceğiz. Tüm Gaziemirli hemşerilerimizi bu demokrasi şölenine katılmaya ve saat beşe kadar oy kullanmaya davet ediyorum. Güzel günler yakın” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gucehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu